Nieuwe affiche, nieuw programma, nieuwe locatie!

Hier is hij dan, onze nieuw ontworpen affiche met ons kermisprogramma 2019 voor onze kermis met een nieuwe locatie van onze Café33!
Zoals aangekondigd is ons kermisprogramma met een dagje gekrompen. Het vuurwerk dat jarenlang op maandagavond plaatsvond is nu op zondagavond! Maar dit is de afsluiter. We hebben natuurlijk op vrijdagavond voor de genodigden de huldiging van onze wijkburgemeester op Blauwendael met daarna een kroegentocht. Zaterdagmiddag starten we met Padel initiatie en daarna een tornooi waar u op voorhand moet inschrijven in taverne Hoogendonck Waasmunster. ‘s Avonds ons jaarlijks eetfestijn met daarna een optreden van “The Fixties”.
Zondagmorgend onze mountainbiketoertocht, om 13u30 onze wandelzoektocht met mooie prijzen! Rond 17u00 onze torenworp. 18u00 is er een optreden van “The Golden Years band”, 20u00 prijsuitreiking wandelzoektocht, 20u30 deel 2 van “The Golden Years band”. 22u30 Vuurwerk met aansluitend “Hits On Tour” in onze Café33.
Oja…, onze wijkburgemeester 2019 is Olivier Beirnaert. Het belooft een knaleditie te worden!
We hopen u allen te mogen ontmoeten in onze Café33 op zaterdag 20 en zondag 21 juli 2019!